شیر خشک
X
هلیا حداد
دختر نازم
تاريخ : پنجشنبه 27 / 11 / 1390 | نویسنده : مامان هلیا
بازدید : مرتبه

هلیا زیباترین پروانه ای که تا حالا دیدم.

فونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازفونت زيبا سازموضوع :
تاريخ : شنبه 1 / 11 / 1390 | نویسنده : مامان هلیا
بازدید : 7059 مرتبه

 

بهترین شیر برای بچه ها شیر مادر است.

چرا شیر مادر بهترین شیر است؟

چون از نظر ترکیبات کاملا اختصاصی برای بچه انسان است و شیر گاو اختصاصی برای گوساله است و کسانی که شیر گاو به بچه های زیر یک سال می دهند بچه هایشان را بی ارزش می شمارند.

شیر مادر حاوی دو اسید چرب : اسید آراشیدونیک و دوکوزا هگزانوییک اسید می باشد که این دو نقش های خیلی زیادی دارند که مهمترین آنها افزایش یادگیری و افزایش قدرت حل مساله در بچه ها  و بهبود بینایی است. همچنین پره بیوتیک ها هم در شیر مادر وجود دارند که اینها هم نقشهای زیادی دارند که مهمترین آنها کاهش بروز اسهال و یبوست در بچه ها و همچنین افزایش ایمنیت بچه ها در مقابل بیماریها و کاهش عفونت هاست. نوکلئوتیدها هم از ترکیبات دیگر شیر مادر است که روی رشد مناسب دور سر و ایمنیت و کاهش اسهال اثر مثبت دارد.

اگر شیر مادر نبود چاره چیست؟

آیا بعضی ها که مخالف شیرخشک هستند حق با آنان است؟

الان با توجه به پیشرفت علم و تغییرات خیلی زیاد در شیرهای خشک آنها را نزدیک تر به شیر مادر کرده اند و هر سه ماده بالا را به شیرهای خشک اضافه کرده اند.

بعضی شرکت های شیر خشک ادعا میکنند که این مواد را اضافه کرده اند ولی مقدار آن را روی قوطی آن لیبل نکرده اند که اینها در حدی اضافه کرده اند که اصلا تاثیر مثبتی ندارد.

سوپرامیل بهترین و قوی ترین و....ترین شیری است که در بازار ایران موجود است و کلا با جدیدترین متد و استانداردها تهیه شده است و میتوان گفت نزدیکترین شیر به شیر مادر است.

 موضوع :
درباره وبلاگ

دختر گلم ما رو حسابی ترسوند آخه قرار بود اواخر اسفند 88به دنیا بیاد ولی 16 بهمن روز جمعه ساعت 6 صبح به دنیا اومد. وقتی به دنیا اومد از خوشحالیم نمیدونین چقدر گریه کردم آخه با اینکه هفت ماهه بود ولی 4.150 وزنش بود

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
پيوند هاي روزانه
آمار سايت
افراد آنلاین : 1 نفر
بازديدهاي امروز : 3 نفر
بازديدهاي ديروز : 15 نفر
بازدید هفته قبل : 83 نفر
كل بازديدها : 55869 نفر
امکانات جانبی

سايت بهاربيست

قالب وبلاگ

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس